top of page
_DSC3400.png

Nasze realizacje

wydania

My English Improver

Kolekcja planerów do nauki języka angielskiego w wersji datowanej i niedatowanej. Okładki planerów to zarówno wersje podstawowe dostępne w stałej sprzedaży, jak i edycje limitowane - świąteczne, walentynkowe czy wiosenne. Planery są w klasycznym formacie A5 z twardą okładką zwieńczoną metalowymi narożnikami. Do zestawu dołączone są także trzy arkusze naklejek, a całość trafia do klienta w brandowanym opakowaniu.

Słodki Kalendarz 2024

Planer dla cukierników z autorskim układem klientki: dni od poniedziałku do czwartku znajdują się na jednej stronie, piątek zajmuje jedną stronę, sobota trzy strony, a niedziela jedną stronę. Przy każdym dniu znajduje się mini kalendarz bieżącego miesiąca. Projekt jest okraszony motywem kwiatowym w stylu lineart. Całość wieńczy złota spirala w połączeniu ze złotymi narożnikami.

(U)WAŻNY PLANER

fitpralinka_dietetyk

Wyjątkowe wydanie dla @fitpralinka_dietetyk. Ten planer to potężna dawka wiedzy i niezastąpione narzędzie do redukcji stresu oraz poprawy relacji z jedzeniem. Rozdziały okrasiliśmy tematycznymi lineart’ami. Dużą rolę nadaliśmy też typografii, która nadaje całości charakteru. Twardą okładkę planera zwieńczają czarne metalowe narożniki harmonizujące z czarną spiralą.

Wewnętrzna strona okładki to lekko różowy ekologiczny papier z wtrąceniami, który zawiera 40% surowców wtórnych, w tym 15% winogron.