top of page
_DSC3606.png

Nasze realizacje

wydania dla firm

Planer 42. WST

www.warszawskie.org

Zestaw trzech niedatowanych planerów z botanicznym printem i złoconym logo. Okładkę pokryliśmy laminatem matowym odpornym na zarysowania oraz miejscowo metaliczną złotą folią. Wnętrze wydrukowaliśmy na papierze ekologicznym. Mimo, że pochodzi on w 100% z recyklingu, charakteryzuje się wysoką białością, nieprzezroczystością oraz gładkim wykończeniem. To idealny wybór dla tych, którym zależy na nowoczesnym, eleganckim produkcie, ale jednocześnie przyjaznym dla środowiska. Całość oprawiliśmy w złotą spiralę i zwieńczylismy złotymi metalowymi narożnikami.

Planer posiłków

www.justplanit.pl

Praktyczny planer posiłków w minimalistycznym stylu. Wewnętrzne części stronnicy to miejsce na menu każdego dnia tygodnia. Na odwrocie znajduje się notatnik, który może służyć jako przestrzeń na przepisy. Zewnętrzne części natomiast to checklisty zakupowe, które można wyciąć i zabrać ze sobą do sklepu. Złoty napis na okładce dopełnia spirala w tym samym kolorze.

 

Ta realizacja to zupełnie indywidualny projekt, który powstał krok po kroku według konceptu autorki. Nasza działalność to właśnie materializowanie wizji klientów - od pomysłu, przez projekt, aż do gotowego egzemplarza.

Plan Your Life

www.artive.no

Kolekcja przeznaczona na rynek norweski. Obejmuje planery do organizacji życia, pracy i treningów oraz notesy w różnym stylu. Każdy projekt dopełnia kolorystycznie dopasowana spirala i metalowe narożniki. Niektóre egzemplarze wzbogaca złocenie na okładce.

 

Gotowy projekt tego planera został wysłany do druku przez klientkę - w ten sposób również realizujemy wydania. Sprzedaż zagraniczną prowadzimy zgodnie z prawem, posiadamy numer EORI, który uprawnia nas do transakcji celnych na terenie Unii Europejskiej.

Just Kate

www.justkate.pl

Niepowtarzalny planer jako świąteczny prezent. Na okładkach znajdują się grafiki przesłane przez klientkę oraz personalizacja w postaci imion. Do tego kolorystycznie dopasowana spirala oraz narożniki.

 

Planery i notesy przeznaczone na prezent możemy zapakować w specjalnie zaprojektowane personalizowane opakowanie - z listem, kolorystycznie dopasowaną bibułką, naklejką z logo i podpisanym pudełkiem.