_DSC3606.png

Nasze realizacje

wydania dla firm

Planer 42. WST

www.warszawskie.org

Zestaw trzech niedatowanych planerów z botanicznym printem i złoconym logo. Okładkę pokryliśmy laminatem matowym odpornym na zarysowania oraz miejscowo metaliczną złotą folią. Wnętrze wydrukowaliśmy na papierze ekologicznym. Mimo, że pochodzi on w 100% z recyklingu, charakteryzuje się wysoką białością, nieprzezroczystością oraz gładkim wykończeniem. To idealny wybór dla tych, którym zależy na nowoczesnym, eleganckim produkcie, ale jednocześnie przyjaznym dla środowiska. Całość oprawiliśmy w złotą spiralę i zwieńczylismy złotymi metalowymi narożnikami.

Planer posiłków

www.justplanit.pl

Praktyczny planer posiłków w minimalistycznym stylu. Wewnętrzne części stronnicy to miejsce na menu każdego dnia tygodnia. Na odwrocie znajduje się notatnik, który może służyć jako przestrzeń na przepisy. Zewnętrzne części natomiast to checklisty zakupowe, które można wyciąć i zabrać ze sobą do sklepu. Złoty napis na okładce dopełnia spirala w tym samym kolorze.

 

Ta realizacja to zupełnie indywidualny projekt, który powstał krok po kroku według konceptu autorki. Nasza działalność to właśnie materializowanie wizji klientów - od pomysłu, przez projekt, aż do gotowego egzemplarza.

Plan Your Life

www.artive.no

Kolekcja przeznaczona na rynek norweski. Obejmuje planery do organizacji życia, pracy i treningów oraz notesy w różnym stylu. Każdy projekt dopełnia kolorystycznie dopasowana spirala i metalowe narożniki. Niektóre egzemplarze wzbogaca złocenie na okładce.

 

Gotowy projekt tego planera został wysłany do druku przez klientkę - w ten sposób również realizujemy wydania. Sprzedaż zagraniczną prowadzimy zgodnie z prawem, posiadamy numer EORI, który uprawnia nas do transakcji celnych na terenie Unii Europejskiej.

Just Kate

www.justkate.pl

Niepowtarzalny planer jako świąteczny prezent. Na okładkach znajdują się grafiki przesłane przez klientkę oraz personalizacja w postaci imion. Do tego kolorystycznie dopasowana spirala oraz narożniki.

 

Planery i notesy przeznaczone na prezent możemy zapakować w specjalnie zaprojektowane personalizowane opakowanie - z listem, kolorystycznie dopasowaną bibułką, naklejką z logo i podpisanym pudełkiem.

Feel Good Ambasador

Majorel

Personalizowana wersja naszego notesu z datami. Tutaj w wersji z wypełnieniem w kratkę i indywidualnym projektem okładki. 

 

Wszystkie nasze datowane planery i notesy mają dowolną datę rozpoczęcia. Wypełnienie stron może być zarówno standardowe, jak i zupełnie dowolne, zaprojektowane specjalnie dla konkretnej realizacji.

Planer Pośrednika Nieruchomości

Stella Weber

W pełni personalizowany planer dla pośrednika nieruchomości. Zawiera gotowe listy zadań na każdy dzień, tydzień i miesiąc, które zostały przygotowane przez właścicielkę biura. Takie rozwiązanie ułatwia pracę zespołu i motywuje do działania. Całość dopełnia okładka w ulubionym kolorze każdego pracownika wraz z imieniem.

 

Wykonujemy indywidualne projekty dopasowane do każdego stanowiska w każdej firmie. Pracujemy na podstawie rozmowy z przełożonym, jak i bezpośrednio z pracownikami.

Dziennik Włosomaniaczki

Milousio

Przemyślany i dopracowany planer organizujący świadomą pielęgnację włosów. Zawiera gotowe karty z checklistami na każdy dzień, część poradnikową oraz popularny bullet journal w miejscu na własne notatki.

 

Tworzymy planery dopasowane do oferty różnego rodzaju firm. Dzięki takim produktom marki mogą przedstawić się jako specjaliści w swojej dziedzinie, wzbogacić asortyment i zyskać zaufanie klientów. Dbamy o to, aby takie realizacje były tożsame z określonym stylem i filozofią na każdym etapie i w każdym szczególe.

Organizer Ślubny

no more secrets

Misternie zaprojektowany planer ślubny. Za pomocą gotowych checklist ułatwia organizację każdego najmniejszego szczegółu ślubu i wesela. Podzielony na rozdziały, z praktycznym spisem treści. W formacie B5, który daje możliwość czytelnego rozplanowania treści i ma sporo przestrzeni do notowania.

 

Projektujemy nie tylko planery datowane, ale także tematyczne i branżowe. Każda strona takiego projektu powstaje niezależnie. Musi być przemyślana i tworzyć logiczną całość z resztą treści. Cały projekt dopasowujemy do stylu i grupy docelowej marki lub tworzymy je od początku, jeśli realizacja ma być odrębnym bytem.

Notes personalizowany

@meet_gabi

Minimalistyczne połączenie niedatowanego planera i notesu. Motyw rysunku na przodzie pojawia się również we wnętrzu - kolorowe przekładki zawierają więcej grafik z kolekcji. Całość zamknięta w miękkiej okładce z wbudowaną kieszonką z tyłu.

 

Na specjalne życzenie produkujemy planery i notesy w miękkich okładkach, z opcjonalnymi kieszonkami. Niezależnie od rodzaju okładki, każdy egzemplarz możemy wzbogacić o kolorowe przekładki z dowolną treścią. 

Planer Liderki

Katarzyna Dziubałka
www.szkolaliderek.pl

Całkowicie indywidualna realizacja stworzona dla właścicielki Szkoły Liderek, która ją opracowała. To motywujący planer przeznaczony do pracy nad sobą, który zawiera między innymi afirmacje, koła życia i codzienne listy wdzięczności. 

 

To kolejny przykład planera, który doskonale wzbogaca ofertę firmy. Ściśle nawiązuje do jej misji, idei i stylu. To produkt, który zainteresuje zarówno stałych klientów, jak i przyciągnie nową grupę odbiorów.

Personalizowany notes z datami

Boska

Kolejna odsłona spersonalizowanego notesu z datami, tym razem w kieszonkowym formacie B6. Taki egzemplarz powstał dla każdej z pracowniczek na otwarcie nowego salonu urody.

 

Personalizowane planery i notesy to świetny pomysł na wspólny element dla członków zespołu. Oprócz brandowanej okładki mogą mieć też praktyczne funkcje, np. przypominać o ważnych informacjach i wydarzeniach w firmie lub organizować pracę.

Planer niedatowany

Platige Image

Minimalistyczny planer bez dat. Brandowana czarna okładka, czarna spirala i srebrne narożniki. 

 

Tego rodzaju planery są uniwersalnym pomysłem na prezent zarówno dla klientów, jak i pracowników niezależnie od okazji i pory roku.